Spolupráce

Staň se součástí komunity SUPERBRONZ.CZ!

 

ambasadors

 

Zaujaly tě naše produkty, chceš je vyzkoušet a šířit dále mezi ostatní milovníky opalování a bronzové kůže? Věnuješ se lifestyle světu a rád(a) sdílíš tipy se svou komunitou? Jsi nadšená z našich opalovacích produktů a chceš se o svou radost podělit? Pak jsi tady správně! Neustále rozšiřujeme řady naší instagramové a facebookové rodiny. Nabízíme 2 varianty spolupráce, tak, aby se k nám mohl připojit opravdu každý. Přidáš se k nám?

 

1. AMBASADOR(KA)

Přidej se ke skupině ambasadorek, testuj naše produkty a inspiruj své kamarády a fanoušky na sociálních sítích. Co za to získáš?

  • Na vyzkoušení naše produkty zdarma dle vlastního výběru
  • Slevu na tvé vlastní nákupy

 

2. INFLUENCER(KA)

Věnuješ se sociálním sítím naplno a máš 15K+ followerů? Podílej se s námi na budování našeho brandu a inspiruj své fanoušky na sociálních sítích prostřednictvím autentických příspěvků a stories. Co za to získáš?

  • Balíčky našich produktů zdarma dle aktuálních kampaní
  • Slevové kódy na nákupy pro tvé sledující
  • Slevu na tvé vlastní nákupy
  • Finanční odměnu za splněné mise
  • Soutěžní balíček pro tvé sledující

 

Už se těšíš na naši spolupráci? Pak nám napiš na e-mail marketing@superbronz.cz tvé kontaktní údaje, uživatelské jméno na Instagramu a případně Facebooku, pošli statistiky a napiš, jaká varianta spolupráce by ti vyhovovala. Ozveme se ti, jakmile tvou žádost posoudíme.

 

sdilej-fotky   

Ani jedna z uvedených variant ti nevyhovuje? Chceš se jen pochlubit dokonalým bronzovým opálením, nebo pochválit náš produkt? U tvých letních fotek s naší opalovací kosmetikou použij hashtag #superbronz, nebo označ náš profil @superbronz.cz. Nejpovedenější kousky budeme sdílet na našich účtech na FB a IG. 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz