K nákupu nad 1000 Kč doprava ZDARMA ✨

O nás

 

Přírodní ingredience - Sexy opálení - Ověřená kvalita

VŠE, CO POTŘEBUJEŠ PRO TO NEJŽHAVĚJŠÍ BRONZOVÉ OPÁLENÍ

 

 

Návrh bez názvu (1) 2

 

 

Chceš být za hvězdu pláže, miluješ slunění a toužíš po hluboké bronzové barvě kůže? Vsaď na naši opalovací kosmetiku - vyvinuli jsme ji speciálně pro okamžitou a spolehlivou ochranu před sluníčkem a spálením a zároveň dosažením těch nejlepších výsledků při opalování.

 

VYZKOUŠEJ NÁŠ BESTSELLER! Máme pro tebe revoluční kolekci opalovacích másel s přírodními oleji, které snoubí pozitivní vlastnosti běžného opalovacího mléka a oleje v jednom. Díky jedinečné receptuře založené na absenci vody má opalovací máslo oproti jiným opalovacím mlékům a olejům specifickou konzistenci, která se velmi lehce nanáší, parádně se vstřebává bez pocitu mastného filmu a k tomu je dokonce i voděodolné. Ten nejdůležitější benefit? Zatímco si užíváš na sluníčku, naše máslo se postará o luxusní tmavou barvu, po jaké všichni touží. A třešnička na dortu? Obsažené přírodní oleje pokožku báječně vyživí, takže už se po celém dni na sluníčku nemusíš bát vysušené a loupající se kůže.

Tuto unikátní novinku jsme jako první firma přivedli na český trh v roce 2016, od té doby se těší oblibě tisíců spokojených zákazníků. Zkrátka, kdo naše opalovací másla jednou vyzkouší, nepoužívá už nic jiného! ❤

 

A jaké tajemství se skrývá za úspěchem opalovacích másel?

 

 

ČISTĚ PŘÍRODNÍ ZÁKLAD

Naše opalovací produkty jsou založené na přírodních a organických látkách. Pro parfemaci používáme přírodní esenciální oleje, pro zabarvení používáme přírodní látky a díky unikátní receptuře neobsahují naše opalovací másla chemické konzervanty. Minimalizujeme podíl nežádoucích látek - výrobky neobsahují umělá barviva, parabeny, minerální oleje, mikroplasty ani jiné potenciálně škodlivé chemické látky.

 

 

Banner (3)

 

 

BEZPEČNÉ PRO VÁS I PRO PŘÍRODU

V souladu s filozofií udržitelného podnikání naše produkty netestujeme na zvířatech ani takové chování nepodporujeme u našich dodavatelů. Naše opalovací kosmetika neobsahuje oxybenzon, který "dusí" korálové útesy a je zodpovědný za jejich oslabování a bělení. Tabu jsou pro nás i mikroplasty i ostatní biologicky nerozložitelné polymery. Můžete si tak v klidu užívat dokonalého bronzového opálení bez obav z negativního dopadu na zdraví vaše i naší planety.

 

KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Kvalita našich produktů je pro nás na prvním místě. Používáme jen kvalitní ochranné filtry, které spolehlivě ochrání před UV zářením. Produkty jsou extrémně voděodolné a vydrží radovánky ve vodě, mazlení na ručníku i hrátky v písku.

 
 

 

VYZKOUŠEJ I TY BÁJEČNÉ VLASTNOSTI OPALOVACÍCH MÁSEL NA VLASTNÍ KŮŽI!

 

 

Zpět do obchodu