K nákupu nad 1000 Kč doprava ZDARMA ✨

Připravte se na letní sezonu

Léto je za dveřmi ‼ ‼ Hurá ‼ Nejoblíbenější část roku plná koupání, opalování, grilování, relaxace, dovolených. Užijte si toto skvělé období i letos na plno. ☼☼☼ V každém případě nepodceňte přípravu na toto období. Máme pro vás pár tipů, jak na to.

 

1. Připravte na léto celé vaše tělo

Přidejte do letního režimu více pohybu, odlehčete jídelníček, přidejte více čerstvé zeleniny a ovoce. Dbejte také na správnou hydrataci těla a pitný režim.

 

pitny_rezim

 

2. Sluníčko dávkujte postupně

Zpočátku stačí 10-15 minut, postupně můžete dobu pobytu na slunci prodlužovat. Jedete-li k moři nebo vyloženě na „opalovací dovolenou“, začněte s přípravou na sluníčko zavčas.

 

3. Připravte na léto svoji kůži a odstraňte odumřelé buňky peelingem. Vyzkoušejte třeba náš famózní kávový peeling!

 

kavovy_peeling

 

4. Zkontrolujte zásoby opalovací kosmetiky z loňské sezóny

Kosmetika by měla být skladovaná na suchém a chladném místě. Nesmí dojít ke změně vůně, barvy, textury. Ve spojitosti se slunečními paprsky byste si mohli zadělat na pěkný malér. Lepší je nic neriskovat a pořídit si čerstvou opalovací kosmetiku.

 

5. Ochranné přípravky na opalování

Jejich výběru věnujte patřičnou pozornost. Vybírejte ochranný faktor podle fototypu vaší kůže. Nechte se inspirovat naším článkem - Podle čeho poznat, jaký jste fototyp?

Zvažte také konzistenci opalovacího přípravku. Podle svých preferencí můžete volit mezi opalovacím krémem, opalovacím mlékem, olejem nebo máslem. Vybírejte z naší nabídky opalovací kosmetiky zde.

 

opalovani

 

6. Přípravky po opalování

Rozhodně nezanedbávejte péči o kůži po opalování. Přípravky po opalování v sobě obsahují látky, které ošetřují kůži namáhanou slunečním zářením. Zklidňují ji, hydratují. Z naší nabídky si můžete vybrat zde. Máme pro vás například i speciální gel na sprchování, který je vhodný po slunění nebo kolagenovou masku na pleť, která sluncem namáhanou kůži na obličeji, krku a dekoltu krásně vzpruží a hydratuje.

 

7. Náš extra tip pro vaši krásu a skvělý pocit z opalování je rozjasňující kosmetika s třpytivým efektem. Jemné zlaté třpytky krásně zvýrazní vaše opálení během opalování i po něm. Budete se cítit úžasně.

 

glitter 

 

Tým Superbronz.cz vás přeje krásné léto! ☀

 

#superbronz #slunecnipaprsky #tipy #blog #leto #slunicko #sun #vitamind #nespalse #slunecniochrana

 

Zpět do obchodu